Eesti ja Türgi Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti ja Türgi Foorum

Estonya-Türk Forum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar

Go down 
2 posters
AutorTeade
estonya
Moderator
Moderator
estonya


Postituste arv : 189
Kust : Eesti
Registration date : 01/02/2008

Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty
PostitaminePealkiri: Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar   Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar EmptyTeis Apr 15, 2008 11:06 pm

Bu videoda Eston spiker Ruslarin yasadigi bolgelere gidiyor ve soruyor Eston bayragi nasil takilir ve cogunun bilemiyor,onu anlatan bir video...

Tagasi üles Go down
kallike
Moderator
Moderator
kallike


Female
Postituste arv : 5
Age : 36
Kust : Estonya
Registration date : 24/04/2008

Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar   Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar EmptyNelj Apr 24, 2008 1:49 am

päriselt arvan, et siin on triiikkkk Smile kõik teavad sinine valge must oiiii sorry sinine must valge Very Happy
Tagasi üles Go down
estonya
Moderator
Moderator
estonya


Postituste arv : 189
Kust : Eesti
Registration date : 01/02/2008

Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar   Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar EmptyNelj Apr 24, 2008 11:31 am

kallike kirjutas:
päriselt arvan, et siin on triiikkkk Smile kõik teavad sinine valge must oiiii sorry sinine must valge Very Happy
tere vist sa oled puhas eestlane tüdruk? kust te teate Türgi keelt?Ma ise olen Türklane aga elan Narvas, tere tulemast meie foorumis, ma ka tean eesti keelt normaalne,

Very Happy
Tagasi üles Go down
kallike
Moderator
Moderator
kallike


Female
Postituste arv : 5
Age : 36
Kust : Estonya
Registration date : 24/04/2008

Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar   Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar EmptyNelj Apr 24, 2008 11:52 pm

ei saa utle niisugune, et olen "puhas" Razz türgi keel ei tea flower mu mees ka türklane I love you näen, et sa tead eesti keel väga JAH Smile nagu ma sain aru sinu naine eestlane ja te elate Narvas, jaaaa?
Tagasi üles Go down
estonya
Moderator
Moderator
estonya


Postituste arv : 189
Kust : Eesti
Registration date : 01/02/2008

Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar   Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar EmptyReede Apr 25, 2008 12:22 am

kallike kirjutas:
ei saa utle niisugune, et olen "puhas" Razz türgi keel ei tea flower mu mees ka türklane I love you näen, et sa tead eesti keel väga JAH Smile nagu ma sain aru sinu naine eestlane ja te elate Narvas, jaaaa?

ei minu naine on venelane ,minu naine ei oska rääkida eesti keelt, aga ma õpin eesti keelt, aga muidugi ma olen puhas Türklane, burak ka ma tean teda msn ist, me tutvustasime msn is,
Tagasi üles Go down
kallike
Moderator
Moderator
kallike


Female
Postituste arv : 5
Age : 36
Kust : Estonya
Registration date : 24/04/2008

Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar   Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar EmptyReede Apr 25, 2008 1:56 am

see on täitse normaalne, et ta ei tea eesti keelt, ida viramaas väga vähe inimesed kes teavad , aga kust sa tead nii hästi study ?päriselt see oli shok Shocked ja miks eesti mitte vene?kui kaua te olete koos? nagu tean, te tahate kohtuma Burakiga?aga kus Arrow tallinnas? afro
Tagasi üles Go down
estonya
Moderator
Moderator
estonya


Postituste arv : 189
Kust : Eesti
Registration date : 01/02/2008

Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar   Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar EmptyReede Apr 25, 2008 11:40 am

kallike kirjutas:
see on täitse normaalne, et ta ei tea eesti keelt, ida viramaas väga vähe inimesed kes teavad , aga kust sa tead nii hästi study ?päriselt see oli shok Shocked ja miks eesti mitte vene?kui kaua te olete koos? nagu tean, te tahate kohtuma Burakiga?aga kus Arrow tallinnas? afro

tere,aga ma veel tean vene keelt väga hea, lihtsalt mulle meldib rääkida eesti keelt, aga ma tean eesti keelt normaalne, jah võib olla ma kohtun burakiga Tallinnas, ma olin Tallinnas kaks korda, aga kas sa tead vene keelt; jah õige ida virumaas mitte keegi ei oska rääkida eesti keelt, ma ka iga päev räägin eestlasega msn is, mul oli palju eestlasi sõpru

head aega aitäh
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty
PostitaminePealkiri: Re: Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar   Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar Empty

Tagasi üles Go down
 
Eesti venelased ei oska.......midagi!Ruslar hicbirsey bilmiyorlar
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Venelased soldati naine
» Tallin`de ruslar ayaklandi
» Pirokunn(Eesti)
» Intervjuu-Eesti
» Eesti-Turkey

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti ja Türgi Foorum :: Estonya :: Estonya HakkInda(Eesti info)-
Hüppa: