Eesti ja Türgi Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eesti ja Türgi Foorum

Estonya-Türk Forum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)

Go down 
3 posters
AutorTeade
estonya
Moderator
Moderator
estonya


Postituste arv : 189
Kust : Eesti
Registration date : 01/02/2008

Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) EmptyTeis Apr 15, 2008 6:44 pm




Tagasi üles Go down
estonya
Moderator
Moderator
estonya


Postituste arv : 189
Kust : Eesti
Registration date : 01/02/2008

Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Tema õde Nese Karaböcek(Türgi VANALAULJA)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) EmptyKolm Apr 16, 2008 2:20 pm






Tagasi üles Go down
exte82




Male
Postituste arv : 3
Age : 42
Kust : funk
Registration date : 18/05/2008

Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) EmptyPüh Mai 18, 2008 12:56 am

Kas tema plaate Eestist ka kuskult osta saab? Oleksin väga huvitatud. Vana Türgi psych ja folk on väga hea!
Tagasi üles Go down
bayram
Admin
bayram


Male
Postituste arv : 136
Age : 43
Kust : Estonya
Registration date : 01/02/2008

Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) EmptyPüh Mai 18, 2008 9:28 am

exte82 kirjutas:
Kas tema plaate Eestist ka kuskult osta saab? Oleksin väga huvitatud. Vana Türgi psych ja folk on väga hea!

Tere tulemast meie foorumis,vist eestis ei ole Türgi laulu müüa,Ma ise olen Türklane ja praegu õpin Eesti keelt,alati ootame sind,sul on huvitav laulu või pilti ,siis pane ära foorumis

head aega
Tagasi üles Go down
exte82




Male
Postituste arv : 3
Age : 42
Kust : funk
Registration date : 18/05/2008

Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) EmptyPüh Mai 18, 2008 1:46 pm

Tagasi üles Go down
bayram
Admin
bayram


Male
Postituste arv : 136
Age : 43
Kust : Estonya
Registration date : 01/02/2008

Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) EmptyPüh Mai 18, 2008 1:50 pm

exte82 kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=MEmIJNhWzeA

https://www.youtube.com/watch?v=tUzCUdEjCdY

https://www.youtube.com/watch?v=Kv4Cxbs_Gf0


Lisasin ka mõned head vanad Türgi lood Smile
tere, jah head laulu, aga kas sa oled Eeestlane?Kust sa tead meie vanad Türgi lood?
Tagasi üles Go down
exte82




Male
Postituste arv : 3
Age : 42
Kust : funk
Registration date : 18/05/2008

Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) EmptyPüh Mai 18, 2008 1:53 pm

Olen eestlane...pole isegi Türgis käinud Smile Aga olen suur muusikahuviline. Eriti huvitab mind maailmamuusika (Türgi, Aafrika, Aasia jms) ja just vanem muusika (60s/70s). Otsin ja uurin pidevalt uusi artiste ja lugusid.
Tagasi üles Go down
bayram
Admin
bayram


Male
Postituste arv : 136
Age : 43
Kust : Estonya
Registration date : 01/02/2008

Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) EmptyPüh Mai 18, 2008 2:00 pm

exte82 kirjutas:
Olen eestlane...pole isegi Türgis käinud Smile Aga olen suur muusikahuviline. Eriti huvitab mind maailmamuusika (Türgi, Aafrika, Aasia jms) ja just vanem muusika (60s/70s). Otsin ja uurin pidevalt uusi artiste ja lugusid.
väga meeldiv sinuga rääkida, minu nimi on Bairam ja elan Eestis juba 11 kuud, ma ka õpin Eesti Keelt , mulle ka meeldis maarja lugu, tema laulab hea, sul on msn aadress?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)   Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek) Empty

Tagasi üles Go down
 
Türgi VANA LUGU(Gulden Karaböcek)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Eesti ja Türgi Foorum :: Türgi :: Türgi info(Türkiye hakkinda)-
Hüppa: